SKUP STARYCH MEBLI

Jeśli chcesz szybko sprzedać stary mebel, oczyścić strych lub piwnicę, opuszczone mieszkanie po bliskich, wystarczy, że się z nami skontaktujesz mailowo lub telefonicznie. Najlepiej wykonaj kilka zdjęć z różnych ujęć. Podaj wymiary mebli (wysokość, długość i szerokość), sprawdź czy są rozkładalne i zaproponuj swoją oczekiwaną cenę. Meble możemy odebrać z terenu Warszawy i okolic jeszcze tego samego dnia, a z innych rejonów Polski we wspólnie określonym terminie.

 

PREMIUJEMY SPRZEDAJACYCH:

w prezencie dla każdego kto sprzedał nam meble WYNEGOCJOWALIŚMY co najmniej 10% zniżki na pobyt  nad polskim morzem w ramach OFERTY DEDYKOWANEJ DLA SENIORÓW, a dla tych którzy bezpłatnie przekazali nam meble wynegocjowaliśmy 1 dzień pobytu gratis.

 

Uwaga : do odebrania w dowolnym okresie w przyszłości.

Wejdź i sprawdź ofertę na :  www.czasy-seniora.pl

Wystarczy przy rezerwacji noclegu podać otrzymany przy przekazaniu mebli kod identyfikujący.

 

Jak sprzedać stare meble i ile są warte ?

 

Sprzedaliśmy mieszkanie po mojej zmarłej Cioci, ale nowy właściciel oczekuje wydania pustego lokalu. Czy szybko pozbędę się z niego starych rupieci i coś na tym zarobię ?

 

Po wujku, praktykującym prywatnie lekarzu, pozostało niekompletne wyposażenie gabinetu lekarskiego. Stary fotel, metalowe szafki, biała również metalowa szafa z mnóstwem szufladek, lampa, kilka narzędzi. Nie chcę oddawać tego na złom z sentymentu. Chciałbym aby trafiło w ręce kogoś, kto przywróci je do świetności i wyeksponuje. Ale kto byłby tym zainteresowany?

 

Na strych 10 lat temu wniosłem przedwojenne babcine łóżko, okrągły stół i parę foteli z nadzieją, że kiedyś dam je w spadku dzieciom. One bardzo dziękują, ale wolą zaadoptować strych, który teraz musimy przygotować do remontu. Szukam chętnego do opróżnienia strychu, ale mam warunek – chciałbym wiedzieć co się z mojej Babci meblami stanie i pod jaki dach trafią.

 

W piwnicy stoi ciężka trzydrzwiowa szafa, którą żal było wyrzucić, ale zaczyna już pleśnieć. Oddam ją w dobre ręce, ale dodatkowo chciałbym opróżnić całą piwnicę z rupieci. Gdzie znajdę chętnego?

 

Co to znaczy stary mebel? Co to znaczy antyk? Pozostała mi tylko nadstawka na kredens, reszta spróchniała, czy mogę to spróbować sprzedać? Czy skorniczała szafa bez nogi i pleców może być coś warta? Czy mam go wyrzucić, a może jednak ktokolwiek chciałby kupić ten złom? A czy stolik lub krzesełko z lat 50, kuchenna etażerka z lat 60 może się komuś jeszcze przydać. komuś być miłą?

 

Sprawdź. Zadzwoń, zapytaj ...

 

  • Co to znaczy stary mebel? Co to znaczy antyk?